Wizyta w Łomnej – uśmiech lata

Nieco ponad miesiąc temu udało mi się namówić P. na krótką wycieczkę. Wtedy pierwszy raz odwiedziłam z psami dziką plażę w Łomnej – chyba jako ostatnia spośród wszystkich psiarzy stolicy. Nie wiem, jak mogłam zapomnieć napisać na blogu o tym wiekopomnym wydarzeniu! Zwłaszcza, że to był naprawdę cudowny dzień, pełen słońca, ciepła, radosnego pluskania w wodzie, doprawiony, rzecz jasna, odrobiną obedience i frisbee. Wcale nie obraziłabym się, gdyby dokładnie tak wyglądało całe tegoroczne lato. Sami zobaczcie!

Kwadratowy film z Łomnej to nie tylko coś w sam raz na krótki odpoczynek od niesamowitych emocji, jakie polska drużyna funduje nam podczas Mistrzostw Świata Obedience, ale też początek pewnej nowej epoki w naszym psiarskim życiu… Z pewnością wkrótce napiszę o tym więcej, tymczasem zapraszam Was do obejrzenia kolejnego dzieła filmowego – relacji z wycieczki do Łomnej. Właśnie wtedy pierwszy raz w tym roku poczułam na twarzy oddech lata.

Nie zapomnijcie włączyć HD, a po obejrzeniu klinąć guziczka „Subscribe!”. Tymczasem, lecę pakować się na seminarium obedience z Kamilą Buryn!

  7 komentarzy do tekstu: „Wizyta w Łomnej – uśmiech lata

 1. Avatar
  2 lipca 2016 at 11:31

  Nie martw się, ja jeszcze nie byłam na tej plaży 🙂
  A komentarz piszę właśnie na tym seminarium, siedząc za klatką z Gambitem i patrząc na Was ukradkiem. Dziś samotnie, ale jutro będę z piesem!

  • Pies do kwadratu
   Pies do kwadratu
   6 lipca 2016 at 18:59

   Miło było Cię poznać! 🙂

 2. Avatar
  2 lipca 2016 at 12:13

  Ja niestety nie byłam jeszcze ze swoim psem na żadnej plaży, chociaż chciałabym. Zazdroszczę fajnej zabawy i życzę miłego seminarium 🙂
  http://sznaucerkovelove.blogspot.com/

  • Pies do kwadratu
   Pies do kwadratu
   6 lipca 2016 at 19:00

   W takim razie po prostu wszystko jest jeszcze przed Wami! 🙂

 3. Avatar
  4 lipca 2016 at 07:42

  Jakie pieski są szczęśliwe, to bardzo miły widok! 🙂

  • Pies do kwadratu
   Pies do kwadratu
   6 lipca 2016 at 19:00

   Oj tak, było super i stanowczo musimy to powtórzyć. 🙂

 4. Avatar
  Anonim
  2 sierpnia 2016 at 09:32

  Wygląda super! Jeżeli lubi wodę, to polecamy kajaki na Pilicy, w szczególności z Nad Pilice – tylko, żeby nie wyskakiwał za często ; )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.