Jakiś czas temu T. zaczęła naprawdę dobrze radzić sobie na placu szkoleniowym – to miejsce, które nie tylko bardzo lubi, ale też kojarzy z pracą, a co za tym idzie, kiedy się tam znajduje ma co najmniej +3 do skupienia. Bardzo mnie to cieszy, mam jednak świadomość, że to wcale nie oznacza, iż mogę spocząć na laurach – przeciwnie, nadszedł… Czytaj dalej →
