…czyli moje zawody treningowe obedience. Jakiś czas temu doszłam do wniosku, że Gambitowi dobrze zrobiłyby zawody treningowe. Ostatnie oficjalne starty wspominam nie najlepiej, bo mimo wysokich not za ćwiczenia – pewniaki byłam bardzo niezadowolona ze stanu emocjonalnego, zarówno swojego, jak i psa. Zdecydowałam więc, że następnym razem Gambit wystartuje w przebiegach treningowych, by na nowo zbudować u niego pozytywne skojarzenia… Czytaj dalej →
