Blog

To nie jest zwykły blog o psie. To blog2.

Pies do kwadratu to blog o życiu w mieście z wymagającym, aktywnym, sportowym psem. O spacerach, zabawach, treningach oraz imprezach organizowanych na dwie nogi i cztery łapy. Przeczytasz tu o sportach kynologicznych, karmach, akcesoriach i zabawkach, a także obejrzysz zdjęcia, pokazujące codzienność czworonożnego sportowca.

Pies do kwadratu to nie tylko blog o psie. To blog o budowaniu ze zwierzęciem więzi, która sprawia, że życie z czworonożnym przyjacielem nabiera nowych barw. Jest mocniej, lepiej, bardziej intensywnie. Zapomnij o smętnej, plastikowej misce stojącej w kuchni i krótkich spacerach wokół bloku. Tu wszystko jest podniesione do potęgi.

Pies do kwadratu to miejsce, w którym będę między innymi dokumentować swoją przygodę ze sportami kynologicznymi. Szczególne miejsce w moim sercu zajmuje obedience. W charakterystycznym dla niego repertuarze ćwiczeń znajduje się także takie polegające na… wysyłaniu psa do kwadratu.

 ***

Autorką wszystkich treści, pojawiających się na blogu Pies do kwadratu jest Dominika – jeżeli chcesz w jakikolwiek sposób skorzystać z zamieszczanych tu tekstów nie zapomnij zapytać o pozwolenie!

Za identyfikację wizualną strony odpowiada Karina Graj. Autorką zdjęcia frontowego jest Iza łysoń.